www.cudaducha.pl
Nowości i artykułyO mnie i kontaktUsługi i cennikKursy i wczasyOferta WydawnictwaGalerie zdjęć
Warsztaty Regresingu
Kursy Huny
Kursy i wczasy

 

 

UWAGA: NOWOŚCI NA STRONIE GŁÓWNEJ

Warsztaty Regresingu (R)

 

REGRESING® to nazwa zastrzeżona, chroniona przez polskie prawo patentowe. Używanie jej bez odpowiednich licencji i uprawnień w celach handlowych i reklamowych grozi sankcjami karnymi! Więcej.

Więcej o regresingu w art: O Regresingu, Przygotowanie do sesji regresingu, Dlaczego regresing może ci pomóc?, W czym może Ci pomóc regresing, Regresing w praktyce, Moje życie z regresingiem, Od spontanicznych regresji do regresingu®

 

INFORMACJE OGÓLNE:

Regresing to praktyka duchowa, która przynosi realne korzyści w codziennym życiu.

Korzystając z zajęć NAUCZYSZ SIĘ SKUTECZNIE POMAGAĆ SOBIE I INNYM, opanujesz sztukę łatwiejszego, lepszego, optymistycznego traktowania siebie i innych.

Przy okazji możesz stać się człowiekiem sukcesu, uzdrowić siebie lub relacje w najbliższym otoczeniu. Możesz też zyskać solidne podstawy do optymalnego rozwoju duchowego. Regresing zapewnia Ci coraz trzeźwiejsze spojrzenie na siebie, Twoje otoczenie, Twoją pracę, Twoje sukcesy i Twój rozwój duchowy, a także na Twoich idoli.

Szkolenie w zakresie metody regresingowej obejmuje m.in.

* Podstawy psychologii ogólnej

* Podstawy psychologii stosunków międzyludzkich

* Podstawy psychologii rozwojowej

* Metody aktywizacji twórczej

 
 

* Praktykę rozwiązywania konfliktów międzyludzkich

 

* Sztukę negocjacji

 

* Sztukę doradztwa życiowego

 

* Praktykę stosowania wiedzy psychologicznej w biznesie

 
 

Osoby, które po cyklu 12 zajęć przejdą przez weryfikację w zakresie opanowania wiedzy i praktyki, oraz podpiszą umowę licencyjną, mają podstawy do zarejestrowania działalności gospodarczej w zakresie: "Edukacji zdrowotnej" lub "Usług innych, oddzielnie nie sklasyfikowanych" zgodnie z obowiązującymi przepisami o działalności gospodarczej.

 

 
 
 

 

PRZYGOTOWANIE:

 

 
 
 

 

Na zajęcia powinieneś przyjść PRZYGOTOWANY.

 

 
 
 

Przygotowanie obejmuje

 

 
 
 

 

1. Nauczenie się na pamięć podstawowej formuły regresingowej: "Gdy odliczę od 3 do 0, przypomnisz sobie, kiedy pierwszy raz poczułeś te emocje (ten ból itp.) i uwolnisz się od nich na zawsze".

 

2. Przeczytanie książek "Klucz o tajemnic umysłu" lub "Uzdrawiające regresje", a przynajmniej art. zamieszczonych w Interncie, a także zapoznanie się z technikami afirmacyjnymi.

 

 

3. Wyrażenie gotowości do zmian w osobowości.

4. Wyrażenie zgody na pracę w parze z jedną z osób obecnych na warsztatach (jeśli życzysz sobie indywidualną sesję z fachowcem i nie chcesz iść na współpracę, umów się prywatnie z regreserem poza czasem warsztatów).

 
 

5. Przeczytaj

Ściągę dla początkującego uczestnika zajęć

 

 

 
 

 

UWAGI I OGRANICZENIA:

 

 
 
 

 

REGRESING NIE NADAJE SIĘ DLA:

 

1. osób uzależnionych od psychotropów i narkotyków,

 

 
 
 

2. osób chorych psychicznie,

 

 
 
 

3. dzieci do szesnastego roku życia.

 

4. kobiet z podtrzymaniem ciąży.

 

5. osób z niedorozwojem umysłowym.

 

Regresing nie może być stosowany wbrew woli klienta, gdyż wymaga od niego pełnego, świadomego uczestnictwa. Nic też nie gwarantuje 100% skuteczności, albowiem skuteczność zależy od zdolności klienta do zintegrowania nowych treści, które odkrywane są podczas zajęć oraz od jego systematyczności i konsekwencji w podejściu do siebie i metody, wreszcie od czystości jego intencji (czyli zamiarów lub inaczej motywacji).

Tu można zamówić NAGRANIA W mp3 Z ZAJĘĆ RSR

 

 

Kursy Huny 1 i 2 stopnia

Prowadzi w różnych miastach praktyk i autor ksiązki Wiedza tajemna Huna w praktyce - Leszek Żądło Terminy i ceny

 

Popraw jakosć swojego życia! Uzdrów siebie, albo relacje w swoim otoczeniu. Naucz się spełniać swoje marzenia. Rozwiń zdolnosci parapsychiczne, zrozum to, czego inni nie pojmują. Możesz to wszystko osiągnać praktykując Hunę.

Huna to starożytny system wiedzy i praktyki psychologicznej oraz parapsychicznej, który doskonale tłumaczy nasz rozwój duchowy, umożliwia kreację mentalną i daje ogromnie wiele możliwości zastosowania.

Przeczytaj więcej: Co nam daje magia Huny?, Czym jest Huna?, Samouzdrawianie

 

  

Wczasy z praktykami

BRAK INFORMACJI